VEGGKANAL KOMPLETT 61×150 GRÅ
| ETIM-klasse | EC000059 Ledningskanal |
| Høyde | 61 mm |
| Bredde | 150 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Nyttbart tverrsnitt | 7270 mm² |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Gjennomsiktig | Nei |
| RAL-nummer | 7030 |
| Antall flyttbare skillevegger | 3 |
| Utførelse deksel | Løs |
| Med kabelklammer | Nei |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Med kanalkobling | Nei |
| Levering på rull | Nei |
| Fortrykt | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 8 |
| M-pak Lengde (mm) | 2045 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 160 |
| M-pak Vekt (kg) | 15.08 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 288 |
| T-pak Lengde (mm) | 2045 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1640 |
| T-pak Vekt (kg) | 582.88 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
