VEGGSKAP 1100x800x205mm IP44
| Weight (net) | 22.6 |
| ETIM-klasse | EC000058 Tom kapsling |
| Type avdekning | Deksel |
| Utførelse deksel | Lukket |
| Gjennomsiktig deksel/dør | Nei |
| Med lås | Nei |
| Nominell strøm (In) | 250 A |
| Høyde | 1100 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Innbyggingsdybde | 205 mm |
| Innvendig dybde | 143 mm |
| Platetykkelse I skap | 1 mm |
| Platetykkelse I dør/deksel | 1 mm |
| RAL-nummer | 9010 |
| Antall moduler | 252 |
| Antall rader | 7 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 36 |
| Antall åpninger for flensplater | 6 |
| Utvidelsesmulighet | Ja |
| Antall kabellinnganger | 6 |
| Med monteringsplate | Nei |
| For utendørsbruk | Nei |
| Egnet for lynvern | Nei |
| Isoleringsklasse | II |
| Funksjonssikkerhet | Uten |
| Deksel med overtrykksutløsning | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 205 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 800 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 1100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 24.4 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 820 |
| M-pak Bredde (mm) | 215 |
| M-pak Høyde (mm) | 1150 |
| M-pak Vekt (kg) | 23.97 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 4 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
