Vifter til fordelings-skap, 230 V, 20 W, 115m3/h, 250x250mm
| Lengde (mm) | 113 |
| Bredde (mm) | 250 |
| Høyde (mm) | 250 |
| EMC-utførelse | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP54 |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7035 |
| Bredde | 250 mm |
| Høyde | 250 mm |
| Dybde | 113 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 115 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 250 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 250 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.32 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 260 |
| M-pak Bredde (mm) | 140 |
| M-pak Høyde (mm) | 265 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.32 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 100 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 950 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
