VK-FLEX 20 SELVKLEBENDE LYSGRÅ
| Lengde (mm) | 500 |
| Bredde (mm) | 24 |
| Høyde (mm) | 23 |
| Materiale | Andre |
| Lengde | 500 mm |
| Diameter | 24 mm |
| Slisseavstand | 4.5 mm |
| Slissebredde | 8 mm |
| Type sidevegg | Splittet |
| Halogenfri | Ja |
| Selvslukkende | Ja |
| Fleksibel | Ja |
| Nyttbart tverrsnitt | 154 mm² |
| Type feste | Selvklebende og hullet bunn |
| Med overdel | Nei |
| Farge | Grå |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 500 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 25 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 25 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.044 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 40 |
| M-pak Lengde (mm) | 530 |
| M-pak Bredde (mm) | 150 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.766 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3240 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 168.046 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |