VK-FLEX 40 SELVKLEBENDE LYSGRÅ
| Lengde (mm) | 500 |
| Bredde (mm) | 44 |
| Høyde (mm) | 42 |
| Materiale | Andre |
| Lengde | 500 mm |
| Diameter | 44 mm |
| Slisseavstand | 4.5 mm |
| Slissebredde | 8 mm |
| Type sidevegg | Splittet |
| Halogenfri | Ja |
| Selvslukkende | Ja |
| Fleksibel | Ja |
| Nyttbart tverrsnitt | 620 mm² |
| Type feste | Selvklebende og hullet bunn |
| Med overdel | Nei |
| Farge | Grå |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 500 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.12 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 40 |
| M-pak Lengde (mm) | 540 |
| M-pak Bredde (mm) | 250 |
| M-pak Høyde (mm) | 220 |
| M-pak Vekt (kg) | 4.79 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 960 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1025 |
| T-pak Vekt (kg) | 139.96 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |