Volta mediabox, 3-rad, inf.mål h595 b315 d90mm, ytre mål h630 b348 d95mm
| Lengde (mm) | 10.5 |
| Bredde (mm) | 36 |
| Høyde (mm) | 64 |
| Monteringsmetode | Innfelt |
| Antall rader | 3 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 12 |
| Type avdekning | Dør |
| Utførelse deksel | Med utsparing |
| Gjennomsiktig deksel/dør | Nei |
| Signalpasseringsdør | Nei |
| Med lås | Nei |
| Type tetning | Andre |
| Kapslingsmateriale | Plast |
| Innbyggingsdybde | 89 mm |
| Innbyggingshøyde | 595 mm |
| Innbyggingsbredde | 314.5 mm |
| Innvendig dybde | 91.5 mm |
| Jordingsterminalblokk | Ja |
| Nøytral terminalblokk | Nei |
| DIN-skinne | Ja |
| Med monteringsplate | Ja |
| Utvidelsesmulighet | Ja |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP30 |
| Høyde | 630.5 mm |
| Bredde | 348 mm |
| Dybde | 98 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 640 |
| M-pak Bredde (mm) | 360 |
| M-pak Høyde (mm) | 105 |
| M-pak Vekt (kg) | 4.45 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 32 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1200 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
