Volta mediabox, 4-rad, inf.mål h720 b315 d90mm, ytre mål h755 b348 d95mm
| Lengde (mm) | 94.5 |
| Bredde (mm) | 348 |
| Høyde (mm) | 755 |
| Monteringsmetode | Innfelt |
| Antall rader | 4 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 12 |
| Type avdekning | Dør |
| Utførelse deksel | Med utsparing |
| Gjennomsiktig deksel/dør | Nei |
| Signalpasseringsdør | Nei |
| Med lås | Nei |
| Type tetning | Andre |
| Kapslingsmateriale | Plast |
| Innbyggingsdybde | 90 mm |
| Innbyggingshøyde | 720 mm |
| Innbyggingsbredde | 335 mm |
| Innvendig dybde | 91.5 mm |
| Jordingsterminalblokk | Ja |
| Nøytral terminalblokk | Nei |
| DIN-skinne | Ja |
| Med monteringsplate | Ja |
| Utvidelsesmulighet | Ja |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP30 |
| Høyde | 755.5 mm |
| Bredde | 348 mm |
| Dybde | 94.5 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 735 |
| M-pak Bredde (mm) | 330 |
| M-pak Høyde (mm) | 90 |
| M-pak Vekt (kg) | 5.16 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 32 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1200 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
