Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuslista ATA 20×52, PVC, pituus 2.1m, liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 2100 |
| Leveys (mm) | 52 |
| Korkeus (mm) | 20 |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 52 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 900 mm² |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| RAL-numero | 9016 |
| Kiinnitystapa | muu |
| Kannen muoto | irtonainen |
| Kaapelipidikkeillä | kyllä |
| Suojakalvolla | ei |
| Kanavan jatkokappaleilla | ei |
| Toimitus rullalla | ei |
| Läpilyöntiaihio | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 65 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 54 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 21 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.651 |
| Pakkauskoko 2 | 32 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 9.08 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1344 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1460 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 421.36 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.865 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.86569275 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |