Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sisäkulma säädettävä halogeeniton kanavalle LF/LFF 60x110mm kivenharmaa
| Paino (netto) | 0.131 |
| ETIM-luokka | EC000862 Asennuskanavan sisäkulma |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 110 mm |
| Malli / Tyyppi | valettu huppu |
| Kulma | 83 ° |
| Kulma | 97 ° |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| Kiinnitystapa | napsautettava |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7030 |
| Suojakalvolla | ei |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 138 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.168 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.168 |
| Pakkauskoko 3 | 5 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 255 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 305 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.048 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 120 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 50.152 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |