Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
P550006 Asennuskotelo pinta TAIS CUBE 550006 630x810x300 IP66 GRP P550006
| Pituus (mm) | 300 |
| Leveys (mm) | 630 |
| Korkeus (mm) | 810 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Oven tyyppi | yksittäinen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Korkeus | 810 mm |
| Leveys | 630 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| RAL-numero | 7035 |
| Soveltuu ulkokäyttöön | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP66 |
| Kotelointiluokka (NEMA) | muu |
| Iskunkestävyysluokka | IK10 |
| Järjestelmän paloluokka | muu |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 355 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 710 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 870 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 16.64 |
