Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Akseli 8x8mm 320mm ovivääntimelle akselilla 10x10mm P160, P250
| Paino (netto) | 0.2 |
| ETIM-luokka | EC000916 Akseli kytkimelle |
| Pituus | 320 mm |
| Poikkileikkauksen korkeus | 8 mm |
| Poikkileikkauksen leveys | 8 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 17 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.202 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.202 |
| Pakkauskoko 3 | 30 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 394 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.33 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 720 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 750 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 174.92 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
