Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Adapteri, universN, kaksois, kaapelipidikkeille DIN-kiskolle 35x15mm, 20 kpl
| Pituus (mm) | 203 |
| Leveys (mm) | 128 |
| Korkeus (mm) | 68 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | 482,6 mm (19") asennuskannatin |
| Materiaali | muovi |
| Leveys | 203 mm |
| Korkeus | 68 mm |
| Syvyys | 128 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 68 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 203 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 128 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.34 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.33 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 200 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 900 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
