Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Aikarele monitoimi 7 toim. 1vk 8A, ohjaus 12-240V AC/DC, koko 1 moduuli
| Pituus (mm) | 65 |
| Leveys (mm) | 17.5 |
| Korkeus (mm) | 87 |
| Toimintatapa | analoginen monitoiminen |
| Toiminto | monitoimi |
| Ensimmäisen aikavälin yksikkö | sekunnit/tunnit |
| Ensimmäinen aikaväli | 1 |
| Ensimmäinen aikaväli | 100 |
| Toisen aikavälin yksikkö | sekunnit/tunnit |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Upotuskorkeus | 87 mm |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Vaihtokytkimien lukumäärä | 1 |
| Ohjausjännite 1 | 12 V |
| Ohjausjännite 1 | 240 V |
| Ohjausjännite 1:n tyyppi | AC |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 60 Hz |
| Ohjausjännite 2 | 12 V |
| Ohjausjännite 2 | 240 V |
| Ohjausjännite 2:n tyyppi | DC |
| Syöttöjännite | 12 V |
| Syöttöjännite | 240 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC/DC |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC | 8 A |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 216 |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.29 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.817 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Sähkökeskukset, muuntamot, sähköauton lataus, UPS-laitteet, hallinto
+3582 550 800 utu@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
Asennustarvikkeet ja komponentit
+3589 274 64 11 komponentit@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto