Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Aikarele monitoimi PDR-2/A 2vk 16A 12-240VUC 16t
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 52 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Toimintatapa | analoginen monitoiminen |
| Toiminto | monitoimi |
| Ensimmäisen aikavälin yksikkö | sekunnit/tunnit |
| Ensimmäinen aikaväli | 59 |
| Ensimmäinen aikaväli | 99 |
| Toisen aikavälin yksikkö | sekunnit/tunnit |
| Toinen aikaväli | 59 |
| Toinen aikaväli | 99 |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 3 |
| Upotuskorkeus | 65 mm |
| Vaihtokytkimien lukumäärä | 2 |
| Ohjausjännite 1 | 12 V |
| Ohjausjännite 1 | 240 V |
| Ohjausjännite 1:n tyyppi | AC/DC |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 60 Hz |
| Ohjausjännite 2:n tyyppi | AC/DC |
| Ohjausjännite 2:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 2:n taajuus | 60 Hz |
| Syöttöjännite | 12 V |
| Syöttöjännite | 240 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC/DC |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC | 16 A |
| Kytkentäteho hehkulamppu | 800 W |
| Kytkentäteho loistelamppu induktiivinen | 690 VA |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Sähkökeskukset, muuntamot, sähköauton lataus, UPS-laitteet, hallinto
+3582 550 800 utu@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
Asennustarvikkeet ja komponentit
+3589 274 64 11 komponentit@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
