Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Aikarele monitoimi SMR-H 1s 0.86A 230VAC 4J USEKA
| Pituus (mm) | 13 |
| Leveys (mm) | 49 |
| Korkeus (mm) | 49 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | muu |
| Liitettävissä ulkoiseen liitintäblokkiin | kyllä |
| Vetohidastustoiminto kytkettäessä | kyllä |
| Vetohidastustoiminto avattaessa | kyllä |
| Kuormitukseton liitos magnetisoitaessa | kyllä |
| Kuormitukseton liitos demagnetisoitaessa | kyllä |
| Tähti-kolmio -toiminto | ei |
| Pulssipituustoiminto | kyllä |
| Vilkkutoiminto, alkaa tauolla, kiinteä aika | kyllä |
| Vilkkutoiminto, alkaa työllä, kiinteä aika | kyllä |
| Aikatoiminto, alkaa tauolla, säädettävä | ei |
| Aikatoiminto, alkaa työllä, säädettävä | ei |
| Aika-alue | 1 s |
| Aika-alue | 864000 s |
| Kaukokäyttömahdollisuus | ei |
| Vain kaukokäytölle | ei |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 50HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 50HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 60HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 60HZ | 230 V |
| Ohjausjännitteen tyyppi | AC |
| Lähdöt, valittavissa viiveetön ja viiveellä | ei |
| Puolijohdelähdöllä | kyllä |
| Leveys | 49 mm |
| Korkeus | 49 mm |
| Syvyys | 13.3 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 14 |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Sähkökeskukset, muuntamot, sähköauton lataus, UPS-laitteet, hallinto
+3582 550 800 utu@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
Asennustarvikkeet ja komponentit
+3589 274 64 11 komponentit@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
