Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Aikarele tähti-kolmio CRM-2T 2vk 16A 230Vac
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 17 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Toimintatapa | analoginen yksitoiminen |
| Toiminto | vetohidas |
| Ensimmäisen aikavälin yksikkö | sekunnit/tunnit |
| Ensimmäinen aikaväli | 0.1 |
| Ensimmäinen aikaväli | 10 |
| Toisen aikavälin yksikkö | sekunnit/tunnit |
| Toinen aikaväli | 0.1 |
| Toinen aikaväli | 10 |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Upotuskorkeus | 64 mm |
| Vaihtokytkimien lukumäärä | 2 |
| Ohjausjännite 1 | 230 V |
| Ohjausjännite 1 | 230 V |
| Ohjausjännite 1:n tyyppi | AC |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 60 Hz |
| Ohjausjännite 2:n tyyppi | AC/DC |
| Ohjausjännite 2:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 2:n taajuus | 60 Hz |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC | 16 A |
| Kytkentäteho hehkulamppu | 800 W |
| Kytkentäteho loistelamppu induktiivinen | 690 VA |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 28 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Sähkökeskukset, muuntamot, sähköauton lataus, UPS-laitteet, hallinto
+3582 550 800 utu@utu.eu
Toimipiste:
Ulvila, pääkonttori ja tuotanto
Asennustarvikkeet ja komponentit
+3589 274 64 11 komponentit@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
