Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ajastin DIM-2 500W/250VA RL him.
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 17 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Kokoonpano | moduulikoje asennuskalustesarjaan |
| Käyttötapa | muu |
| Moduulien lukumäärä | 1 |
| Sovellusohjaus (Bluetooth) | ei |
| Himmennys laskevan reunan ohjaus | ei |
| Himmennys nousevan reunan ohjaus | kyllä |
| Kruunuvalonsäädin | ei |
| Kuorman tyyppi | muu |
| Ala-aseman sisääntulo | ei |
| Valaistustason muisti | ei |
| Käytettävissä painikkeen kanssa | kyllä |
| Käytettävissä liiketunnistimen kanssa | ei |
| Käytettävissä läsnäoloilmaisimen kanssa | ei |
| Käytettävissä kellokytkimen/ajastimen kanssa | ei |
| Käytettävissä RF-painikkeen kanssa | ei |
| Käytettävissä IR-painikkeen kanssa | ei |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | harmaa |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | muu |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite | 230 V |
| Ohjausjännite | 230 V |
| Nimellisteho, resistiivinen kuorma | 10 W |
| Nimellisteho, resistiivinen kuorma | 500 W |
| Näennäisteho, induktiivinen kuorma | 10 VA |
| Näennäisteho, induktiivinen kuorma | 250 VA |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Johtimen poikkipinta-ala | 4 mm² |
| Laitteen leveys | 17.6 mm |
| Laitteen korkeus | 90 mm |
| Laitteen syvyys | 64 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 28 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
