Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Akseli 320mm kytkimille HI4xxR 63-125A
| Pituus (mm) | 320 |
| Leveys (mm) | 8 |
| Korkeus (mm) | 8 |
| Pituus | 320 mm |
| Poikkileikkauksen korkeus | 8 mm |
| Poikkileikkauksen leveys | 8 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 8 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 8 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.26 |
| Pakkauskoko 2 | 30 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.254 |
| Pakkauskoko 3 | 30 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 318 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 219 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.06 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 720 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1026 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 218.44 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
