Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Akseli 320mm kytkinvarokkeille 630-800A
| Paino (netto) | 0.359 |
| ETIM-luokka | EC000916 Akseli kytkimelle |
| Pituus | 320 mm |
| Poikkileikkauksen korkeus | 12 mm |
| Poikkileikkauksen leveys | 12 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.37 |
| Pakkauskoko 2 | 15 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 360 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
