Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Alajakelupylväs 1-puoleinen DA200/80 pituus 0.65m, alumiini, puhtaanvalkoinen
| Leveys (mm) | 168 |
| Korkeus (mm) | 650 |
| Pylvään muoto | suorakulmainen |
| Malli / Tyyppi | yksipuolinen |
| Esijohdotettu | ei |
| Säädettävä | ei |
| Pylvään korkeus | 650 mm |
| Pylvään korkeus | 650 mm |
| Pylvään syvyys | 65 mm |
| Pylvään leveys | 98 mm |
| Käytettävissä olevien kansien lukumäärä | 1 |
| Kannen leveys | 80 mm |
| Kannen syvyys | 15 mm |
| Kiinnitystapa | ruuvi |
| Siirreltävä | ei |
| Kattoasennus | ei |
| Lattia asennus | kyllä |
| Kaapeliläpivienti | alapuolella |
| Läpivientiprofiili | kyllä |
| Asennus-/pistorasiapylvään materiaali | alumiini |
| Asennus-/pistorasiapylvään materiaali | muu |
| Asennuspylvään materiaalit halogeenittomia | kyllä |
| Pylvään pinnoite | märkälakattu |
| Asennus-/pistorasiapylvään väri | valkoinen |
| Pylvään RAL-numero | 9016 |
| Pintamateriaali | alumiini |
| Kannen materiaali | muu |
| Kansien materiaalit halogeenittomia | kyllä |
| Kannen pinnoite | käsittelemätön |
| Pinnan väri | valkoinen |
| Kannen RAL-numero | 9016 |
| Osastojen lukumäärä | 1 |
| Käytettävä poikkipinta | 5400 mm² |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 650 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.06 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 770 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.06 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 20 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1180 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 66.2 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 26.6 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 29.8123 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
