Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Analoginen virtamittari suoramittaus 15A asteikko 90º, P2, koko 96x96x49,2 mm M4
| Pituus (mm) | 50 |
| Leveys (mm) | 96 |
| Korkeus (mm) | 96 |
| Asteikon nimellinen loppuarvo | 15 A |
| Mitta-alue | 30 A |
| Muuntajaliitäntä | ei |
| Tarkkuusluokka | 1.5 |
| Jännitetyyppi | AC |
| Ylivirta-asteikko | kyllä |
| Kalibroitu | kyllä |
| Malli / Tyyppi | edestä asennettava / paneeliasennus |
| Laajennettava | ei |
| Leveys | 96 mm |
| Korkeus | 96 mm |
| Max. osoittimen taipuma | 90 ° |
| Mittausjärjestelmä | meltorauta |
| Maksimiosoitin | ei |
| Asteikon valaistus | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.3 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |