Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Antenniliityntärasia TV antrasiitti matta
| Leveys (mm) | 55.5 |
| Korkeus (mm) | 55.5 |
| Malli / Tyyppi | ketjutettava |
| Pistorasian tyyppi | TV (televisio) |
| DAB+ | ei |
| Kansi | keskiölevy |
| Lähtöjen määrä | 1 |
| Soveltuu kaapelimodeemille | kyllä |
| Television taajuusalue | 5 megahertsi |
| Television taajuusalue | 2400 megahertsi |
| Soveltuu etäohjattavalle tehonlähteelle | kyllä |
| Suojausluokka | luokka A |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Väri | antrasiitti |
| RAL-numero (vastaava) | 7021 |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 55 mm |
| Laitteen korkeus | 55 mm |
| Laitteen syvyys | 33 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 33 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.22 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.22 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.185 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.25101 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
