Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Antennirasia päättyvä TV+R+SAT DC> 1 tulolla, gallery 45, 2 mod.
| Pituus (mm) | 34 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Kansi | keskiölevy |
| Lähtöjen määrä | 3 |
| Soveltuu kaapelimodeemille | kyllä |
| Soveltuu etäohjattavalle tehonlähteelle | kyllä |
| RAL-numero (vastaava) | 7011 |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Laitteen leveys | 45 mm |
| Laitteen korkeus | 45 mm |
| Laitteen syvyys | 34 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 45 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 34 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.077 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 252 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 118 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 49 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.768 |
| Pakkauskoko 3 | 160 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 406 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 298 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 229 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 12.263 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5120 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1066 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 415.416 |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.329 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.421 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
