Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskanava CLM 75x125mm, PVC, puhtaanvalkoinen
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 125 |
| Korkeus (mm) | 75 |
| Korkeus | 75 mm |
| Leveys | 125 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| RAL-numero | 9010 |
| Kiinnitystapa | pohjareiät |
| Kannen muoto | irtonainen |
| Kaapelipidikkeillä | ei |
| Suojakalvolla | kyllä |
| Kanavan jatkokappaleilla | ei |
| Toimitus rullalla | ei |
| Läpilyöntiaihio | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK08 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.9 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2040 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 11.432 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 240 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2040 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 299.368 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Mittakuva (.dwg) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 4.1924 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 4.4036479 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |