Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskanava PVC Mini-Snap johtimille Ø6.5-8mm, tarralla, liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 8 |
| Korkeus (mm) | 8 |
| Korkeus | 8 mm |
| Leveys | 8 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 49 mm² |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| RAL-numero | 9016 |
| Kiinnitystapa | itseliimautuva |
| Kannen muoto | ei ole |
| Kaapelipidikkeillä | ei |
| Suojakalvolla | ei |
| Kanavan jatkokappaleilla | ei |
| Toimitus rullalla | ei |
| Läpilyöntiaihio | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP00 |
| Iskunkestävyysluokka | IK06 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 8 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 8 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.068 |
| Pakkauskoko 2 | 150 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 183 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.765 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |