Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskanava tarralla LF 18x45mm, PVC, liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 2500 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 18 |
| Korkeus | 18 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Pituus | 2500 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 460 mm² |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| RAL-numero | 9016 |
| Kiinnitystapa | itseliimautuva ja pohjaperformointi |
| Kannen muoto | irtonainen |
| Kaapelipidikkeillä | ei |
| Suojakalvolla | ei |
| Kanavan jatkokappaleilla | ei |
| Toimitus rullalla | ei |
| Läpilyöntiaihio | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Iskunkestävyysluokka | IK06 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2.5 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2505 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 18 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.79 |
| Pakkauskoko 2 | 30 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2510 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 9.61 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2670 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 485.5 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| STEP-mallitiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.596 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.97666 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |