Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskanava tarralla LFR 18x33mm, PVC, liikenteenvalkoinen, rulla 20m
| Pituus (mm) | 20000 |
| Leveys (mm) | 33 |
| Korkeus (mm) | 18 |
| Korkeus | 18 mm |
| Leveys | 33 mm |
| Pituus | 20000 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 700 mm² |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| RAL-numero | 9016 |
| Kiinnitystapa | itseliimautuva ja pohjaperformointi |
| Kannen muoto | saranalla |
| Kaapelipidikkeillä | kyllä |
| Suojakalvolla | ei |
| Kanavan jatkokappaleilla | ei |
| Toimitus rullalla | kyllä |
| Läpilyöntiaihio | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 20 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 500 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 500 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.82 |
| Pakkauskoko 2 | 20 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 410 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 395 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.446 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 720 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 185.056 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |