Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskehys 1-osainen 45×45 kalusteille halogeeniton, liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 30 |
| Leveys (mm) | 95 |
| Korkeus (mm) | 81 |
| Kannen leveys | 80 mm |
| Pituus | 95 mm |
| Aukon leveys | 45 mm |
| Aukon korkeus | 45 mm |
| Yksikköjen määrä | 2 |
| Laitteen tyyppi | muu |
| Malli / Tyyppi | sileä |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Kiinnitystapa | sisäpuolinen kiinnitys |
| Nivelkansi | kyllä |
| Merkintäalueella | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.04 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.04 |
| Pakkauskoko 3 | 8 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.352 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 4608 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 227.752 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |