Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskehys 2-osainen 45×45 kalusteille halogeeniton, grafiitinmusta
| Pituus (mm) | 140 |
| Leveys (mm) | 81 |
| Korkeus (mm) | 30 |
| Kannen leveys | 80 mm |
| Pituus | 140 mm |
| Aukon leveys | 90 mm |
| Aukon korkeus | 45 mm |
| Yksikköjen määrä | 4 |
| Laitteen tyyppi | muu |
| Malli / Tyyppi | sileä |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | musta |
| RAL-numero | 9011 |
| Suojakalvolla | ei |
| Kiinnitystapa | sisäpuolinen kiinnitys |
| Nivelkansi | kyllä |
| Merkintäalueella | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.048 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.052 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.622 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 114.568 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |