Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskehys 2:lle Rastec 50×50 kalusteelle rasioille KDQ08/KDE04
| Paino (netto) | 0.059 |
| ETIM-luokka | EC000119 Lattiakojerasia |
| Asennettavien laitteiden/kojeiden lukumäärä | 2 |
| Kaapeliläpivientien määrä | 2 |
| Pituus | 118 mm |
| Leveys | 108 mm |
| Syvyys | 45 mm |
| Asennusyksikön kiinnitystapa | napsautettava |
| Vedonpoistojen lukumäärä | 2 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 117 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 51 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.06 |
| Pakkauskoko 2 | 300 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 570 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 380 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 8.956 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 770 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 96.648 |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
