Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskehys vedonpoistimella gallery, puolikiinteään asennukseen
| Pituus (mm) | 31 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Käyttö | kaapeliulostulo |
| Kiinnitysrengas | ei |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Merkinnällä | ei |
| Asennustapa | muu |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7011 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Vedonpoistin | ei |
| Suojatut väylät | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Valolla | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Laitteen leveys | 45 mm |
| Laitteen korkeus | 45 mm |
| Laitteen syvyys | 31 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 31 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 31 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.016 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 247 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 102 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.152 |
| Pakkauskoko 3 | 160 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 395 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 296 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.81 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5120 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 112.92 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.104 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.12994 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
