Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskotelo 2-osastoinen, orion.plus, 1150x850x300mm, polyesteri, IP65
| Pituus (mm) | 300 |
| Leveys (mm) | 850 |
| Korkeus (mm) | 1150 |
| Korkeus | 1150 mm |
| Leveys | 850 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| Upotussyvyys | 300 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 1190 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 860 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 42 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 860 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 1190 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 42 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
