Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskotelo 2-osastoinen, orion.plus, 1450x850x300mm, polyesteri, IP65
| Pituus (mm) | 300 |
| Leveys (mm) | 850 |
| Korkeus (mm) | 1450 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Suojuksen tyyppi | kansi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Oven tyyppi | yksittäinen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | kyllä |
| Mitoitusvirta (In) | 630 A |
| Korkeus | 1450 mm |
| Leveys | 850 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| Upotussyvyys | 300 mm |
| Sisäsyvyys | 300 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 2 mm |
| Oven/kannen materiaalin vahvuus | 2 mm |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7035 |
| Moduulien määrä | 111 |
| Rivien lukumäärä | 3 |
| Laajennusmahdollisuus | ei |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Asennuslevyllä | kyllä |
| Soveltuu ulkokäyttöön | kyllä |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Suojausluokka | II |
| Iskunkestävyysluokka | IK08 |
| Järjestelmän paloluokka | ei ole |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 1450 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 600 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 46 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 870 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 1510 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 46.77 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 4 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
