Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskotelo 2-osastoinen, orion.plus, 2050x850x300mm, 5-riv., polyesteri, IP65
| Pituus (mm) | 300 |
| Leveys (mm) | 850 |
| Korkeus (mm) | 2050 |
| Korkeus | 2050 mm |
| Leveys | 850 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| Upotussyvyys | 300 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 325 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 2100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 875 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 58.2 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 870 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 2080 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 57 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 4 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
