Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskotelo ikk. ovella, orion.plus, 800x600x200mm, polyesteri, IP65
| Pituus (mm) | 300 |
| Leveys (mm) | 600 |
| Korkeus (mm) | 800 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Oven tyyppi | yksittäinen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | kyllä |
| Lukolla | kyllä |
| Mitoitusvirta (In) | 125 A |
| Korkeus | 800 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Syvyys | 300 mm |
| Sisäsyvyys | 295 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 2.5 mm |
| Oven/kannen materiaalin vahvuus | 2.5 mm |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7035 |
| Moduulien määrä | 130 |
| Rivien lukumäärä | 5 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 26 |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Asennuslevyllä | ei |
| Soveltuu ulkokäyttöön | kyllä |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP66 |
| Suojausluokka | II |
| Iskunkestävyysluokka | IK08 |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 600 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 16.3 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 834 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 617 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 308 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 17 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 6 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 690 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 52.8 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 80.08 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
