Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Poistunut tuote
Astrokellokytkin, 1-kanavainen, 16A, 2 moduulia, digitaalinen, muistiavaimella
| Pituus (mm) | 65 |
| Leveys (mm) | 36 |
| Korkeus (mm) | 85 |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC/DC |
| Käyttöjännitteen taajuus | 50 Hz |
| Käyttöjännitteen taajuus | 60 Hz |
| Varakäyntiaika vuosissa | 5 |
| Tekstiopastus näytössä | ei |
| Ulkoisesti ohjelmoitava | kyllä |
| Sisältää muistikortin | ei |
| 60 min. ohjelma | kyllä |
| 24 h ohjelma | ei |
| Viikko-ohjelma | kyllä |
| Vuosi-ohjelma | ei |
| Loma-ohjelma | ei |
| Impulssiohjelma | ei |
| Jaksotusohjelma | kyllä |
| Astro-ohjelma | kyllä |
| Satunnaisohjelma | ei |
| Käyttötuntilaskuri | ei |
| Verkkosynkronointi | ei |
| Kideohjattu | kyllä |
| Radio-ohjattu | ei |
| Radio-ohjattu (DCF77) | kyllä |
| GPS | ei |
| Kosketintyyppi | vaihtokosketin (NO/NC) |
| Kontaktien lukumäärä | 1 |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 1 | 1 min |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 2 | 1 min |
| Automaattinen siirtyminen talvi-/kesäaikaan | kyllä |
| Käsikäyttöinen | ei |
| Ulkoinen painike, tulo | ei |
| Kytkennän esivalinta | kyllä |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC | 16 A |
| Potentiaalivapaa pääkatkaisin | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 2 |
| Leveys | 65 mm |
| Korkeus | 85 mm |
| Syvyys | 65 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.15 |
| Pakkauskoko 2 | 48 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.205 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 10.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1110 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 267.8 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotetiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |