Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Audioliityntärasia VGA+3.5mm audiojakki, gallery 2M
| Pituus (mm) | 34.7 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Käyttö | muu |
| Kiinnitysrengas | ei |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Liitäntäsuunta | suora |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7011 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | kynsi-/ruuvikiinnitys |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Liitinten lukumäärä | 2 |
| Vedonpoistin | ei |
| Suojatut väylät | ei |
| Suojattu kotelointi | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 45 mm |
| Laitteen korkeus | 45 mm |
| Laitteen syvyys | 34.7 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.013 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 88 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.03 |
| Pakkauskoko 3 | 36 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 397 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 301 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 224 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.78 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1054 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 34.976 |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.17 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.71261 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
