Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Aurinkosähkökeskus SOLAR-40A-6KA IP34 40A FE, pinta-asennukseen.
| Pituus (mm) | 110 |
| Leveys (mm) | 450 |
| Korkeus (mm) | 500 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Vaiheiden lukumäärä | 3 |
| Suojaus | johdonsuoja / yhdistelmä maadoitus-/automaattijohdonsuoja |
| Vikavirtasuojakytkinten 300 mA määrä | 1 |
| Suojaus pääkytkimellä | kyllä |
| Pääkytkimen napojen määrä | 3 |
| Pääkytkimen nimellisvirta | 40 A |
| Liesiryhmä | ei ole |
| Sisältää pistorasian | ei |
| Soittokellomuuntajalla | ei |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Laskuri | kyllä |
| Kotelon/suojuksen materiaali | teräs |
| Kotelointiluokka (IP) | IP34 |
| Korkeus | 500 mm |
| Leveys | 450 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| Laajennusmahdollisuus | ei |
| Läpinäkyvä kansi/suoja | ei |
| Lukittava | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 590 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 460 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 13.5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 32 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1005 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 497.5 |
| Pääkaavio (.pdf) | Lataa tästä |