Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Avainkytkinrunko (6) 2-napainen lukkosylinterille 10A 230V
| Pituus (mm) | 40 |
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Kytkentätapa | 2-napainen kytkin |
| Käyttötapa | avain |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Painikekytkin | ei |
| Vipujen määrä | 1 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Asennuslevyllä | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pintamateriaali | matta |
| Merkintätila/-pinta | ei |
| Valaisu | ei |
| Valaistustoiminto | muu |
| Valaistuksen tyyppi | muu |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Kytkentävirta loistelampuille | 16 AX |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Lämmityskytkin | ei |
| Pesukonekytkin | ei |
| Laitteen leveys | 70.8 mm |
| Laitteen korkeus | 70.8 mm |
| Laitteen syvyys | 40.1 mm |
| Upotussyvyys | 31 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| UK Building Regulations Part M mukainen | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.027 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 249 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 188 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.97279 |
| Pakkauskoko 3 | 40 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.31116 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1280 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 162.95712 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
