Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
C-kisko galv. sinkitty teräs 25x50mm pituus 3000 mm
| Pituus (mm) | 3000 |
| Leveys (mm) | 50 |
| Korkeus (mm) | 25 |
| Pituus | 3000 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Aukon leveys | 22 mm |
| Materiaalin paksuus | 2.5 mm |
| Reiän leveys | 11 mm |
| Hammastus | kyllä |
| Katkaistava | ei |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 3000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 6.192 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 3000 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 6.192 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 100 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 3000 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 780 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 644.2 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
