Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
DALI-potentiometri teholähtellä 52mA pehmytlukituksella
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Himmennys 1-10 V | ei |
| Himmennys DALI | kyllä |
| Himmennys DSI | ei |
| Hipaisuhimmennys | ei |
| Painonappihimmennys | ei |
| Himmennys toimittajakohtainen | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | ei |
| Valaistustason muisti | ei |
| Käytettävissä painikkeen kanssa | ei |
| Käytettävissä liiketunnistimen kanssa | ei |
| Käytettävissä läsnäoloilmaisimen kanssa | ei |
| Käytettävissä kellokytkimen/ajastimen kanssa | ei |
| Käytettävissä RF-painikkeen kanssa | ei |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 34 mm |
| Käytettävissä IR-painikkeen kanssa | ei |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Laitteen syvyys | 50 mm |
| Metalliväri | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 61 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 68 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 430 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 430 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.625 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1650 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 158 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.37 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 42.7372916 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |