Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Data-asennuskotelo VH48 IP30 pinta, 14xRJ45, 90x348x756
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 348 |
| Korkeus (mm) | 756 |
| Kiinnityskohta | etuosa |
| Malli / Tyyppi | kiinteällä kehyksellä |
| Kiskoprofiili | ei ole |
| Ovien lukumäärä | 1 |
| Ilmanvaihto | ei ole |
| Leveys | 348 mm |
| Korkeus | 756 mm |
| Syvyys | 90 mm |
| Rasterimitta | muu |
| Kattolevyllä | kyllä |
| Maadoituksella | kyllä |
| Etuovella | kyllä |
| Sivuseinillä | kyllä |
| Purettavissa | ei |
| Materiaali | muovi |
| Pintamateriaali | muu |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 358 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 766 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 6.57 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 30 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1094 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 222 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.pdf) | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.xls) | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.dwg) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 27.644 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |