Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Elektroninen huonetermostaatti 1 vaihtokosketin, kytkimellä ja merkkivalolla
| Pituus (mm) | 80 |
| Leveys (mm) | 80 |
| Korkeus (mm) | 30 |
| Malli / Tyyppi | on/off |
| Teholähteen tyyppi | 230 V AC |
| Liitäntätyyppi | kolmi-/nelijohtiminen |
| Vastaanotin | ei |
| Ulkoinen anturi | ei |
| Terminen takaisinkytkentä | ei ole |
| Säätötapa | P |
| Lämmitys | kyllä |
| Lämmitinlähtöjen määrä | 1 |
| Jäähdytyslähtöjen määrä | 1 |
| Poikkeama-arvo | 0.3 K |
| Poikkeama-arvo | 0.3 K |
| Säädettävä poikkeama | ei |
| Lämpötila luettavissa | ei |
| Ääni-indikaattori | ei |
| Ilmaisimen / anturin tyyppi | vastusilmaisin |
| Sisältää näytön | ei |
| Käyttö | väännin |
| Maksimikontaktijännite | 250 V |
| Kosketinkuorma max. | 8 A |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Rajähdyssuojattu | ei |
| RAL-numero | 9010 |
| Korkeus | 80 mm |
| Leveys | 80 mm |
| Syvyys | 30 mm |
| Lämpötilaohjauksen luokka | IV |
| Valmiustilan tehonkulutus (solstandby) | 0.5 W |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 32 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.12 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.117 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 314 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.42 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1006 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 201.08 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.04 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 17.6866 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |