Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Elektroninen muuntaja 100 W/24 V LED-nauhalle jalkalista-asennus
| Pituus (mm) | 190 |
| Leveys (mm) | 52 |
| Korkeus (mm) | 37 |
| Syöttöjännite | 90 V |
| Syöttöjännite | 264 V |
| Lähtöjännite | 24 V |
| Lähtöjännite | 24 V |
| Pituus | 190 mm |
| Leveys | 52 mm |
| Korkeus | 37 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 52 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 37 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.64 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.64 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.522 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 720 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 494.584 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
