Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Energiamittari 1-vaiheinen, suora 40A, 1 moduuli, M-bus, MID
| Pituus (mm) | 92 |
| Leveys (mm) | 18 |
| Korkeus (mm) | 67 |
| Mittarin tyyppi | elektroninen |
| Mitoitusvirta (In) | 40 A |
| Maksimivirta (Imax) | 40 A |
| Mitoitusjännite (Un) N-L | 92 V |
| Mitoitusjännite (Un) N-L | 276 V |
| Taajuus | 45 Hz |
| Taajuus | 65 Hz |
| Tarkkuusluokka | B |
| Napaisuus | yksivaiheinen |
| Tariffityyppi | 2-tariffi |
| Tariffin ohjaus | sisäinen |
| Mittaustyypin kuormitusprofiili | ei |
| Takaisinpyörimisen esto | kyllä |
| Kalibroitu | kyllä |
| Pulssilähtö | optinen |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Leveys | 18 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Korkeus | 92 mm |
| EEC40-merkintä | ei |
| Lukituskoodi | ei |
| Numeroiden lukumäärä (laskuri) | 7 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 56 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 96 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 48 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.16 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.58 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 204.92 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.29 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 45.2322 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (fin) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |