Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Erikoisnopea kahvasulake 63A 1250 VAC aR DIN 1 IEC mikrokytkin Type T
| Pituus (mm) | 138 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 58 |
| Kokoluokka IEC 60269 mukaan | muu |
| Jännitetyyppi | AC |
| Nimellisvirta | 63 A |
| Mitoitusjännitetaso AC | 1250 V |
| Käyttöluokka | aR (mukana tuleva puolijohteiden suojaus) |
| Sulakkeen tilanilmaisu | yläsulakkeen tilailmaisin |
| Eristetyt metallikorvakkeet (IMGL) | ei |
| Tehohävikki nimellisvirralla | 20 W |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 6 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 275 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 64 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.5 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntineuvottelija, asennustarvikkeet ja komponentit: toimitusaikakyselyt ja myynti
+358 44 741 7903 minna.salmela@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto