Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Erikoisnopea putkisulake DC 1000 V IEC 60269-6 type 5A gPV UL PV UL IEC
| Halkaisija (Ø) (mm) | 10 |
| Pituus (mm) | 38 |
| Leveys (mm) | 10 |
| Korkeus (mm) | 10 |
| Malli / Tyyppi | keraaminen sulake |
| Koko | 10x38 mm |
| Jännitetyyppi | DC |
| Nimellisvirta | 5 A |
| Nimellisjännite | 1000 V |
| Käyttöluokka | gPV (aurinkosähkösuoja) |
| Laukaisukäyrä | muu |
| Katkaisukyky | 50 kA |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 53 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 23 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.15 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |