Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Haaroituskappale kanavalle LF 15x15mm/EK 40x40mm liikenteenvalkoinen
| Paino (netto) | 0.017 |
| ETIM-luokka | EC001948 Kulma- ja asennuskanavan vaihtokappale |
| Kulmakanavan korkeus | 40 mm |
| Kulmakanavan leveys | 40 mm |
| Kanavaliitännän korkeus | 40 mm |
| Kanavaliitännän leveys | 40 mm |
| Nivelkansi | kyllä |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.021 |
| Pakkauskoko 2 | 15 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.021 |
| Pakkauskoko 3 | 15 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 255 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.336 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2160 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 73.384 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |