Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Hämäräkytkin lisätoiminnoin pinta-asennus IP55
| Pituus (mm) | 52 |
| Leveys (mm) | 80 |
| Korkeus (mm) | 95 |
| Anturin tyyppi | sisäänrakennettu valoanturi |
| Koskettimet | 1 sulkeutuva (NO) |
| Päällekytkennän valaistustaso | 2 lx |
| Päällekytkennän valaistustaso | 1000 lx |
| Poiskytkennän valaistustaso | 2 lx |
| Poiskytkennän valaistustaso | 1000 lx |
| Päästöhidastus | 40 s |
| Vetohidastus | 10 s |
| Enimmäiskytkentäteho | 2300 W |
| Max. kytkentäteho LED | 400 W |
| Soveltuu C-kuormalle | ei |
| Automaatisella yö-pois -kytkennällä | kyllä |
| Asennustapa | muu |
| Käännettävä | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | muu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Enimmäiskytkentävirta (resistiiviseen kuormaan) | 16 A |
| Käyttölämpötila-alue | -25 °C |
| Käyttölämpötila-alue | 45 °C |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP55 |
| DALI-liitännällä | ei |
| Leveys | 42.5 mm |
| Korkeus | 95 mm |
| Syvyys | 42.5 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.25 |
| Pakkauskoko 2 | 36 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 102 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 59 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.231 |
| Pakkauskoko 3 | 36 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.241 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 864 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 220.784 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.37 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 3.0312 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
