Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Hämäräkytkin SOU-1 1vk 16A 230VAC + anturi
| ETIM-luokka | EC001645 Hämäräkytkin keskuksiin |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Nimellistaajuus | 50 Hz |
| Nimellistaajuus | 60 Hz |
| Maksimi hehkulamppukuorma | 1000 W |
| Loistelamppukuorma maks. | 4000 VA |
| Mitoitettu kytkentävirta | 16 A |
| Kirkkauden säätöalue | 1 lx |
| Kirkkauden säätöalue | 50000 lx |
| Ohjelmoitavalla yöllisellä sammuttamisella | ei |
| Painikesisääntulo | kyllä |
| Max. valosensorin johdon pituus | 50 m |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Upotussyvyys | 64 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Suojauksen taso (IP), valoanturi | IP65 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.086 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |